KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15384231
nr 1538 4231
Astrid Nordenstam
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Komposition, "Frosten kommer". Signerad. Olja på pannå, bildmått: 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 43x53 cm
Astrid Nordenstam, svensk målare född 1942 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:18:27
Astrid Nordenstam
Läs mer om Astrid Nordenstam